Baby Essentials for Less
Shop online and get 6,000 points

Shop online and get 6,000 points

Celebrate every bite of the season with PC Insiders™.
sale: $11.00, formerly: $15.00
SAVE $4.00
PC Splendido
1 l, $1.10/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
No Name
500 g, $1.60/100g
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
PC Organics
224 g, $4.82/100g
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Eco fees apply
Yoplait
200 ml, $0.60/100ml
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
Out of Stock
sale: $13.00, formerly: $15.00
SAVE $2.00
L.
30 ea, $0.43/1ea
sale: $18.99, formerly: $19.99
SAVE $1.00
Tena
48 ea, $0.40/1ea
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Crate 61
110 g, $3.63/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Tampax
34 ea, $0.32/1ea
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Dove
142 g, $3.52/100g
sale: $9.74, formerly: $12.99
SAVE $3.25
Head & Shoulders
592 ml, $1.65/100ml
sale: $13.00, formerly: $14.00
SAVE $1.00
Native
487 ml, $2.67/100ml