Online Exclusives
Shop all the online offers right here!
Shop online and get 6,000 points
Spend $20 or more on select deli products until October 14*. Use code DEL6 at checkout.

sale: $5.00, formerly: $8.49
SAVE $3.49
Prepared in CanadaBoursin
Garlic & Fine Herbs Spreadable Cheese
150 g, $3.33/100g

$5.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Prepared in CanadaPC Black Label
Cranberry and Fennel Artisan Crisps
150 g, $4.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

$14.00 Member Price
, formerly: $15.99$15.00 Non-Members
SAVE $0.99
Prepared in CanadaMaple Leaf
Natural Selections Shaved Black Forest Deli Ham, Smoked, Family Size
400 g, $37.50/1kg $3.75/100g
sale: about $5.75, formerly: $6.31
SAVE $0.56
PC Splendido
Parmigiano Reggiano Pod, Grated (By Weight)
$5.00/100g $22.69/1lb

$14.00 Member Price
, formerly: $15.99$15.00 Non-Members
SAVE $0.99
Prepared in CanadaMaple Leaf
Natural Selections Shaved Turkey Breast, Oven Roasted, Family Size.
375 g, $40.00/1kg $4.00/100g

$13.00 Member Price
, formerly: $16.99$15.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Cheddar Cheese Sliced Medium 33% M.F. Club Pack
500 g, $3.00/100g
Shop online and get 7,000 points
Spend $25 or more on select seasonal flowers until October 14**. Use code FL7K at checkout.





































































