Disposable Tableware & Napkins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $8.50, formerly:
Limit 2, after limit $10.00
No Name
Birch Cutlery Set Club Size 150 Pack
150 ea, $0.07/1ea
sale: $8.50, formerly:
Limit 2, after limit $10.00
No Name
Birch Forks Club Size 150 Pack
150 ea, $0.07/1ea
sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
President's Choice
Planet First™ Beverage Napkins
100 ea, $0.03/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Honey Dijon Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
1,000 PC Optimum Points

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCheetos
Crunchy Nacho Flavour Cheese Flavoured Snacks
285 g, $1.93/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































