Dog Wet Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.79
Pedigree
Chopped Adult Wet Dog Food With Real Beef
375 g, $0.74/100g
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.99
Purina
ONE Tender Cuts in Gravy Wet Dog Food Lamb & Brown Rice Entrée
368 g, $0.81/100g
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.79
Pedigree
Chopped Adult Wet Dog Food With Real Chicken
375 g, $0.74/100g
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.79
Pedigree
Dog Food, Wet Chopped Ground Dinner Filet Mignon
375 g, $0.74/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Cesar
Classic Loaf in Sauce Filet Mignon Flavour Wet Dog Food
100 g, $1.99/100g
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.99
Purina
ONE True Instinct Wet Dog Food Classic Ground Turkey & Venison
368 g, $0.81/100g
sale: $0.75, formerly: $1.10
SAVE $0.35
Pedigree
Choice Cuts In Gravy Filet Mignon Flavour Adult Wet Dog Food Pouch
100 g, $0.75/100g
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.99
Purina
ONE True Instinct Wet Dog Food Classic Ground Chicken & Duck
368 g, $0.81/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Cesar
Dog Food, Filets in Sauce New York Strip Flavour Wet
100 g, $1.99/100g
sale: $0.75, formerly: $1.10
SAVE $0.35
Pedigree
Choice Cuts In Gravy Grilled Chicken Flavour Adult Wet Dog Food Pouch
100 g, $0.75/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Cesar
Classic Loaf in Sauce Grilled Chicken Adult Wet Dog Food
100 g, $1.99/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Cesar
Classic Loaf in Sauce Turkey Recipe Wet Dog Food
100 g, $1.99/100g
sale: $0.75, formerly: $1.10
SAVE $0.35
Pedigree
Choice Cuts In Gravy Beef, Noodles & Vegetables Flavour Adult Wet Dog Food Pouch
100 g, $0.75/100g
sale: $0.75, formerly: $1.10
SAVE $0.35
Pedigree
Adult Wet Dog Food Choice Cuts in Gravy Hickory Smoked Chicken Flavour
100 g, $0.75/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Purina
Beneful Prepared Meals Wet Dog Food Chicken Medley
283 g, $1.23/100g
Out of Stock
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.99
Purina
ONE Classic Ground Wet Dog Food Chicken & Brown Rice Entrée
368 g, $0.81/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Cesar
Classic Loaf in Sauce Beef Adult Wet Dog Food
100 g, $1.99/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Cesar
Dog Food, Classic Loaf in Sauce Porterhouse Steak Flavour Wet
100 g, $1.99/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Purina
Beneful Prepared Meals Wet Dog Food Beef Stew
283 g, $1.23/100g
Out of Stock
sale: $1.25 MIN 5
, formerly: $1.49
Beneful
Beneful Incredibites Wet Dog Food In Gravy with Real Beef
85 g, $1.75/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Purina
Beneful Prepared Meals Wet Dog Food Rice and Lamb Stew
283 g, $1.23/100g
Out of Stock
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.79
Pedigree
Food For Dogs High Protein Beef & Lamb Flavour In Gravy
375 g, $0.74/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Cesar
Filets In Sauce Prime Rib Flavour
100 g, $1.99/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Cesar
Classic Loaf in sauce Lamb Recipe Tray
100 g, $1.99/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in Canada7Up
Zero Soda
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaFraser Farms
Gravy Meatballs
425 g, $0.59/100g
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
Ritz Snackwich Crackers, Cheese Flavour
304 g, $1.23/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $1.75, formerly: $2.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.19/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
1,000 PC Optimum Points























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































