Cat Treats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
Mix-Ups Chicken, Catnip & Cheddar Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
Tasty Chicken Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
Seafood Medley Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
Mix-Ups Chicken, Turkey & Beef Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
Savoury Salmon Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
Tantalizing Turkey Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
CREAMY PURRRR-ÉE Cat Treats, Chicken
48 g, $7.27/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
Hearty Beef Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
Tempting Tuna Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $11.00, formerly: $14.99
SAVE $3.99
Hartz
Squeeze Up Handheld Lickable Treat For Cats Variety Pack
280 g, $3.93/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
CREAMY PURRRR-ÉE Cat Treats, Tuna
48 g, $7.27/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
Creamy Dairy Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
Mix-Ups Tuna, Shrimp & Salmon Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
Lickable Spoons Tasty Chicken & Savoury Salmon Adult Cat Treats
40 g, $8.73/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
CREAMY PURRRR-ÉE Cat Treats, Salmon
48 g, $7.27/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
All Natural Free Range Chicken Flavour Adult Cat Treats
160 g, $2.18/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
Lickable Spoons Savoury Salmon & Tempting Tuna Adult Cat Treats
40 g, $8.73/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Temptations
Chicken & Dairy Flavour Cat Treats For Kitten
180 g, $1.94/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Honey Dijon Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Thin Sliced White Sandwich Bread
600 g, $0.67/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































