Cat Litter & Housebreaking
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
No Name
Unscented Scoopable Clumping Cat Litter
7 kg, $0.11/100g
sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
No Name
Extra-Scented Scoopable Clumping Cat Litter for Multiple Cats
7 kg, $0.11/100g
sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
No Name
Scented Scoopable Clumping Cat Litter
7 kg, $0.11/100g
sale: $31.99, formerly: $33.99
SAVE $2.00
Purina
Tidy Cats Tidy Care Cat Litter Alert Multi-Cat
3.63 kg, $0.88/100g
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
No Name
Unscented Long-Lasting Odour Control Scoopable Clumping Cat Litter
7 kg, $0.14/100g
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
No Name
Scented Dual Action Odour Control Scoopable Clumping Cat Litter
7 kg, $0.14/100g

sale: $15.99, formerly: $16.99
SAVE $1.00
Cat's Pride
Fresh Light Unscented
3.86 kg, $0.41/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Thin Sliced White Sandwich Bread
600 g, $0.67/100g

sale: $4.98, formerly: $9.49
SAVE $4.51
Prepared in CanadaDairy Isle
Butter & Margarine, Barrel Churned Unsalted Baking Butter
454 g, $1.10/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml







































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































