Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Stay Exceptional
5 ml, $207.80/100ml
sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Rimmel London
Scandaleyes Waterproof Kohl Kajal 001 Black
1 ea, $719.00/100ea
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Maybelline
Lifter Liner Lip Liner 01-Cross The Line
1 ea, $10.39/1ea
sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Rimmel London
Wonder Lash Mascara, Waterproof Black
1 ea, $7.19/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Medium Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: about $7.24, formerly: $11.61
SAVE $4.37
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Leg
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































