Filters
Household Cleaners
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Lysol
Click Gel Spring Waterfall Toilet Bowl Cleaner
4 ea, $1.50/1ea
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Lysol
Disinfectant All-Purpose Cleaner Apple Blossoms
950 ml, $0.74/100ml
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
Lysol
Disinfectant Spray, Crisp Linen, Disinfect and Eliminate Odours on Hard Surfaces & Fabrics
539 g, $1.48/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Lysol
Disinfectant Spray, Crisp Linen, Disinfect and Eliminate Odours on Hard Surfaces & Fabrics
350 g, $2.00/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Lysol
Disinfecting Wipes - Brand New Day™ Mango and Hibiscus
75 ea, $0.09/1ea
sale: $20.00, formerly: $22.99
SAVE $2.99
Lysol
Disinfecting Wipes Citrus Value Pack
3x110.0 ea, $0.06/1ea
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Clorox
Disinfecting Wipes Grapefruit & Orange Blossom
75 ea, $0.06/1ea
sale: $15.49, formerly: $17.99
SAVE $2.50
Lysol
Disinfecting Wipes, Citrus
2x110.0 ea, $0.07/1ea
Low Stock

sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Allen's
Double Strength Cleaning Vinegar
2.5 l, $0.20/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: about $7.24, formerly: $11.61
SAVE $4.37
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Leg
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Lightly Salted Potato Chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































