Bottled Water
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Eco fees apply
Glaceau
Smartwater Alkaline with Antioxidant Bottle
1 l, $0.45/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Eco fees apply
Glaceau
Vitaminwater energy Bottle
591 ml, $0.59/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Eco fees apply
Glaceau
Vitaminwater Focus Bottle
591 ml, $0.59/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
President's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Eco fees apply
Glaceau
Vitaminwater Multi-V Bottle
591 ml, $0.59/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
President's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Eco fees apply
Glaceau
Vitaminwater Acai Blueberry Pomegranate XXX Bottle
591 ml, $0.59/100ml
Out of Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Eco fees apply
Glaceau
Vitaminwater zero Squeezed Bottle
591 ml, $0.59/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Eco fees apply
Glaceau
Zero Sugar Rehydrate Pineapple Passionfruit Nutrient Enhanced Flavored Water Beverage
591 ml, $0.59/100ml
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Eco fees apply
Glaceau
Elevate Blue Raspberry Limeade Nutrient Enhanced Flavored Water Beverage
591 ml, $0.59/100ml
Out of Stock
$8.99
Eco fees apply
Clearly Canadian
Sparkling Water Beverage Wild Cherry
6x355.0 ml, $0.42/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Eco fees apply
Essentia
Ionized Alkaline Water, 9.5 pH or Higher
1 l, $0.30/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml












































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































