Non-Alcoholic Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Red Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $9.99, formerly: $11.99
SAVE $2.00
Eco fees apply
Partake
Non-Alcoholic Beer Ipa
6x355.0 ml, $0.47/100ml
Out of Stock
sale: $9.99, formerly: $11.99
SAVE $2.00
Eco fees apply
Partake
Non-Alcoholic Beer Pałe Ale
6x355.0 ml, $0.47/100ml
sale: $9.99, formerly: $11.99
SAVE $2.00
Eco fees apply
Partake
Non-Alcoholic Beer Blonde
6x355.0 ml, $0.47/100ml
sale: $9.99, formerly: $11.99
SAVE $2.00
Eco fees apply
Partake
Non-Alcoholic Beer Hazy Ipa
6x355.0 ml, $0.47/100ml

$26.99
Eco fees apply
Partake
Non-Alcoholic Beer Variety Pack
12x355.0 ml, $0.63/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































