Natural and Organic
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.99, formerly: $13.79
SAVE $0.80
Olympic
Organic Plain Yogurt 3.5%
1.75 kg, $0.74/100g
sale: $12.99, formerly: $13.79
SAVE $0.80
Olympic
Organic Vanilla Yogurt 3%
1.75 kg, $0.74/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Silk
Almond Milk Alternative, Original, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Original, Dairy Free, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Silk
Coconut Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond & Cashew Protein Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free, 8g of Protein
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Silk
Almond Milk Alternative, Dark Chocolate, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Silk
Almond Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond & Cashew Protein Milk Alternative, Vanilla Unsweetened, Dairy Free, 8g of Protein
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Silk
Oat Milk Alternative, Original, Dairy Free
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Silk
Oat Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.75 l, $0.30/100ml
Low Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Cashew Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Dark Chocolate, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.86/100ml

sale: $1.75, formerly: $2.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.19/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: about $7.24, formerly: $11.61
SAVE $4.37
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Leg
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































