Yogurt
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
Activia
Probiotic Yogurt, Lactose Free, Vanilla
650 g, $0.62/100g

sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
Activia
Probiotic Yogurt, Lactose Free, Strawberry
650 g, $0.62/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Thin Sliced White Sandwich Bread
600 g, $0.67/100g

sale: $1.75, formerly: $2.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.19/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g








---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































