Cream Cheese
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Whipped Original Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Whipped Chives Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
No Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Herb & Garlic Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Whipped Chipotle Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
No Name
Pasteurized Light Cream Cheese Spread
250 g, $1.19/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Whipped French Onion Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Smoked Salmon Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
No Name
Cream Cheese Spread with Herbs and Roasted Garlic
227 g, $1.31/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Strawberry Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
No Name
Light Cream Cheese Product
227 g, $1.31/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Whipped Mixed Berry Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
No Name
Light Cream Cheese Product with Herbs & Roasted Garlic
227 g, $1.31/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
No Name
Cream Cheese Product with Strawberry
227 g, $1.31/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
No Name
Cream Cheese Spread with Everything Bagel Seasoning
227 g, $1.31/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
No Name
Cream Cheese Product with Jalapeno
227 g, $1.31/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $1.75, formerly: $2.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.19/100ml

sale: about $7.24, formerly: $11.61
SAVE $4.37
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Leg
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g



































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































