Baby Essentials for Less
Shop online and get 6,000 points

Shop online and get 6,000 points

Celebrate every bite of the season with PC Insiders™.

sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
No Name
500 g, $1.60/100g
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
PC Organics
224 g, $4.82/100g
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Campbell's
284 ml, $0.70/100ml
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $14.00, formerly: $17.49
SAVE $3.49
Pantene
225 ml, $6.22/100ml
sale: $8.50, formerly: $10.99
SAVE $2.49
DR.Squatch
141.7 g, $6.00/100g
PC Optimum Offer

sale: $27.44, formerly: $30.49
SAVE $3.05
Aveeno
120 ml, $22.87/100ml
sale: $14.00, formerly: $14.49
SAVE $0.49
Pantene
745 ml, $1.88/100ml
Low Stock
sale: $20.69, formerly: $22.99
SAVE $2.30
Garnier
75 ml, $27.59/100ml
sale: $7.99, formerly: $10.99
SAVE $3.00
Degree
113 g, $7.07/100g
Low Stock
sale: $13.99, formerly: $17.49
SAVE $3.50
HB Hair Biology
380 ml, $3.68/100ml