Baby Essentials for Less
Shop online and get 6,000 points

Shop online and get 6,000 points

Celebrate every bite of the season with PC Insiders™.
sale: $11.00, formerly: $15.00
SAVE $4.00
PC Splendido
1 l, $1.10/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
No Name
500 g, $1.60/100g
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
PC Organics
224 g, $4.82/100g
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Eco fees apply
Yoplait
200 ml, $0.60/100ml
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
Out of Stock
sale: $19.99, formerly: $23.99
SAVE $4.00
Venus
75 ml, $26.65/100ml
Low Stock

sale: $18.99, formerly: $19.99
SAVE $1.00
Tena
12 ea, $1.58/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $8.00, formerly: $10.99
SAVE $2.99
Cover Girl
10 g, $80.00/100g
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
4.25 g, $127.06/100g
sale: $13.00, formerly: $13.99
SAVE $0.99
Clairol
1 ea, $13.00/1ea
sale: $13.00, formerly: $14.99
SAVE $1.99
Cover Girl
9.5 ml, $136.84/100ml
sale: $20.29, formerly: $28.99
SAVE $8.70
Nivea
50 ml, $40.58/100ml
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Burt's Bees
4.25 g, $148.00/100g
Low Stock
sale: $15.71, formerly: $16.64
SAVE $0.93
Mielle
340 g, $4.62/100g
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Ogx
50 ml, $23.98/100ml
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
L'Oreal Paris
3.6 g, $333.06/100g
sale: $6.50, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Garnier
57 ml, $14.02/100ml
Low Stock
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Maybelline
1 ea, $14.39/1ea
sale: $13.00, formerly: $13.99
SAVE $0.99
Clairol
1 ea, $13.00/1ea