Baby Essentials for Less
Shop online and get 6,000 points

Shop online and get 6,000 points

Celebrate every bite of the season with PC Insiders™.
sale: $11.00, formerly: $15.00
SAVE $4.00
PC Splendido
1 l, $1.10/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
No Name
500 g, $1.60/100g
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
PC Organics
224 g, $4.82/100g
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Eco fees apply
Yoplait
200 ml, $0.60/100ml
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
Out of Stock

sale: $11.50, formerly: $11.99
SAVE $0.49
Green Beaver
50 g, $23.00/100g
sale: $20.79, formerly: $25.99
SAVE $5.20
Olay
177 ml, $11.75/100ml
Low Stock

sale: $6.50, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Garnier
1 ea, $7.99/1ea
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Olay
650 ml, $1.60/100ml
Low Stock
sale: $7.50, formerly: $9.99
SAVE $2.49
Gillette
108 g, $6.94/100g
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $11.39, formerly: $18.99
SAVE $7.60
Jamieson
120 ml, $9.49/100ml

sale: $8.99, formerly: $14.99
SAVE $6.00
Jamieson
28 ml, $32.11/100ml
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Olay
150 ml, $8.53/100ml
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Vaseline
192 g, $4.94/100g
Low Stock
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
4.25 g, $127.06/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $14.00 Non-Members
Native
532 ml, $2.63/100ml