Baby Essentials for Less
Shop online and get 6,000 points

Shop online and get 6,000 points

Celebrate every bite of the season with PC Insiders™.
sale: $11.00, formerly: $15.00
SAVE $4.00
PC Splendido
1 l, $1.10/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
No Name
500 g, $1.60/100g
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
PC Organics
224 g, $4.82/100g
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Eco fees apply
Yoplait
200 ml, $0.60/100ml
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
Out of Stock
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
L'Oreal Paris
3.6 g, $333.06/100g
sale: $26.39, formerly: $32.99
SAVE $6.60
Olay
50 ml, $52.78/100ml
sale: $16.00, formerly: $19.99
SAVE $3.99
Cover Girl
30 ml, $53.33/100ml
sale: $32.99, formerly: $41.99
SAVE $9.00
Eco fees apply
Oral B
1 ea, $32.99/1ea
sale: $16.00, formerly: $19.99
SAVE $3.99
Cover Girl
30 ml, $53.33/100ml
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Maybelline
30 ml, $53.30/100ml
sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
L'Oreal Paris
1 ea, $12.00/1ea
Low Stock
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Maybelline
1 ea, $14.39/1ea
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
L'Oreal Paris
3.6 ml, $333.06/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.99
L'Oreal Paris
1 ea, $15.99/1ea
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
L'Oreal Paris
10 ml, $159.90/100ml
sale: $17.19, formerly: $21.49
SAVE $4.30
L'Oreal Paris
30 ml, $57.30/100ml
sale: $16.00, formerly: $19.99
SAVE $3.99
Cover Girl
12 g, $1.33/1ea
sale: $21.00, formerly: $21.99
SAVE $0.99
Always
14 ea, $1.50/1ea
2,000 PC Optimum Points
Low Stock