Baby Essentials for Less
Shop online and get 6,000 points

Shop online and get 6,000 points

Celebrate every bite of the season with PC Insiders™.
sale: $11.00, formerly: $15.00
SAVE $4.00
PC Splendido
1 l, $1.10/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
No Name
500 g, $1.60/100g
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
PC Organics
224 g, $4.82/100g
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Eco fees apply
Yoplait
200 ml, $0.60/100ml
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
Out of Stock
sale: $3.19, formerly: $3.99
SAVE $0.80
President's Choice
500 ea, $0.01/1ea
PC Optimum Offer
sale: $1.59, formerly: $1.99
SAVE $0.40
President's Choice
170 ea, $0.01/1ea
PC Optimum Offer
sale: $4.50, formerly:
Limit 4, after limit $4.99
QTips
500 ea, $0.01/1ea
PC Optimum Offer
sale: $4.50, formerly:
Limit 4, after limit $4.99
QTips
300 ea, $0.02/1ea
PC Optimum Offer
sale: $18.39, formerly: $22.99
SAVE $4.60
Cerave
561 ml, $3.28/100ml
sale: $17.19, formerly: $19.34
SAVE $2.15
Cerave
354 ml, $4.86/100ml
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Dove
355 ml, $1.41/100ml