Baby Essentials for Less
Shop online and get 6,000 points

Shop online and get 6,000 points

Celebrate every bite of the season with PC Insiders™.
sale: $11.00, formerly: $15.00
SAVE $4.00
PC Splendido
1 l, $1.10/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
No Name
500 g, $1.60/100g
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
PC Organics
224 g, $4.82/100g
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Eco fees apply
Yoplait
200 ml, $0.60/100ml
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
Out of Stock

sale: $18.99, formerly: $19.99
SAVE $1.00
Tena
12 ea, $1.58/1ea
PC Optimum Offer
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.99
L'Oreal Paris
1 ea, $15.99/1ea
Low Stock
sale: $12.39, formerly: $15.49
SAVE $3.10
Olay
120 ml, $10.33/100ml
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $12.99
SAVE $1.00
Sukin
500 ml, $2.40/100ml
sale: $12.50, formerly: $13.99
SAVE $1.49
Always
22 ea, $0.57/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.99
L'Oreal Paris
1 ea, $15.99/1ea
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Maybelline
9.5 ml, $126.21/100ml
sale: $40.00, formerly:
Limit 4, after limit $49.99
Nioxin
1 ea, $49.99/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.99
L'Oreal Paris
1 ea, $15.99/1ea
Low Stock
sale: $12.31, formerly: $14.49
SAVE $2.18
African Gold
340 g, $3.62/100g