Baby Essentials for Less
Shop online and get 6,000 points

Shop online and get 6,000 points

Celebrate every bite of the season with PC Insiders™.
sale: $11.00, formerly: $15.00
SAVE $4.00
PC Splendido
1 l, $1.10/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
No Name
500 g, $1.60/100g
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
PC Organics
224 g, $4.82/100g
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Eco fees apply
Yoplait
200 ml, $0.60/100ml
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
Out of Stock
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Vaseline
100 ml, $9.49/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Tampax
14 ea, $0.46/1ea
Low Stock
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.49
Vaseline
100 ml, $9.49/100ml
sale: $7.50, formerly: $9.99
SAVE $2.49
Gillette
108 g, $6.94/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Oral B
2 ea, $6.50/1ea
Low Stock
sale: $14.00, formerly: $15.99
SAVE $1.99
Herbal Essences
600 ml, $2.33/100ml
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Bigen
1 ea, $12.49/1ea
Low Stock
sale: $21.59, formerly: $24.29
SAVE $2.70
Cerave
355 ml, $6.08/100ml