Baby Essentials for Less
Shop online and get 6,000 points

Shop online and get 6,000 points

Celebrate every bite of the season with PC Insiders™.
sale: $11.00, formerly: $15.00
SAVE $4.00
PC Splendido
1 l, $1.10/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
No Name
500 g, $1.60/100g
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
PC Organics
224 g, $4.82/100g
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Eco fees apply
Yoplait
200 ml, $0.60/100ml
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $14.00, formerly: $14.49
SAVE $0.49
Pantene
820 ml, $1.71/100ml
Low Stock

sale: $7.49, formerly: $9.99
SAVE $2.50
Hello
73 g, $10.26/100g
sale: $7.50, formerly: $9.99
SAVE $2.49
Secret
68 g, $11.03/100g
PC Optimum Offer
sale: $22.39, formerly: $25.19
SAVE $2.80
Cerave
453 g, $4.94/100g
sale: $5.00, formerly: $6.49
SAVE $1.49
Pantene
355 ml, $1.41/100ml
Low Stock
sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
Always
54 ea, $0.11/1ea
Low Stock
sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
Always
16 ea, $0.37/1ea
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Dove
355 ml, $1.41/100ml
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.99
Schick
3 ea, $3.00/1ea
sale: $3.50, formerly: $5.99
SAVE $2.49
Chapstick
2 ea, $43.75/100g
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Crest
220 ml, $5.90/100ml
sale: $4.89, formerly: $6.99
SAVE $2.10
Nivea
500 ml, $0.98/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.99$14.00 Non-Members
SAVE $1.99
Native
532 ml, $2.63/100ml
sale: $12.50, formerly: $13.99
SAVE $1.49
Always
36 ea, $0.35/1ea