Baby Essentials for Less
Shop online and get 6,000 points

Shop online and get 6,000 points

Celebrate every bite of the season with PC Insiders™.

sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
No Name
500 g, $1.60/100g
sale: $10.79, formerly: $11.99
SAVE $1.20
PC Organics
224 g, $4.82/100g
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Campbell's
284 ml, $0.70/100ml
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
280 g, $1.96/100g
sale: $15.71, formerly: $16.64
SAVE $0.93
Mielle
340 g, $4.62/100g
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Shea Moisture
384 ml, $4.03/100ml
sale: $42.39, formerly: $52.99
SAVE $10.60
Gillette
8 ea, $5.30/1ea
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Burt's Bees
4.25 g, $127.06/100g
sale: $13.00, formerly: $13.99
SAVE $0.99
Garnier
1 ea, $13.00/1ea
sale: $6.50, formerly:
Limit 4, after limit $7.99
Garnier
57 ml, $14.02/100ml
Low Stock
sale: $64.99, formerly: $70.00
SAVE $5.01
Eco fees apply
Oral B
1 ea, $64.99/1ea
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Kotex
36 ea, $0.33/1ea
2,500 PC Optimum Points
sale: $6.29, formerly: $7.19
SAVE $0.90
Dabur
300 ml, $2.10/100ml
Low Stock
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Burt's Bees
30 ea, $0.30/1ea