
Fall faves for less
Pumpkin spice and everything nice (and in season!) right now.

Pumpkin spice and everything nice (and in season!) right now.

Get great deals on the desserts.

Turkey, sides, desserts, offers, points, savings, and more.

Makes entertaining deliciously simple.

Stock up on trick-or-treat essentials and more this Halloween!

sale: $6.99, formerly: $9.00
SAVE $2.01
Eco fees apply
President's Choice
3 l, $0.23/100ml
1,500 PC Optimum Points
Low Stock

$7.00
Eco fees apply
President's Choice
2 l, $0.35/100ml
Out of Stock
sale: $8.00, formerly: $9.50
SAVE $1.50
No Name
2.72 kg, $0.29/100g
Discover deals and offers only available with PC Optimum™.

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Sunrise
375 g, $1.60/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Larsen
375 g, $1.60/100g
$7.00 Member Price
, formerly: $11.49$9.00 Non-Members
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.00, formerly: $3.33
SAVE $0.33
Schneiders
120 g, $2.50/100g

$7.00 Member Price
, formerly: $8.49$8.00 Non-Members
SAVE $0.49
President's Choice
375 g, $2.13/100g

$3.25 Member Price
, formerly: $4.00$3.75 Non-Members
SAVE $0.25
ACE
350 g, $1.07/100g

$5.00 Member Price
, formerly: $6.29$6.00 Non-Members
SAVE $0.29
Chris Brothers
250 g, $2.40/100g
$6.50 Member Price
, formerly: $8.00 Non-Members
The Snack Factory
155 g, $5.16/100g

$14.00 Member Price
, formerly: $15.99$15.00 Non-Members
SAVE $0.99
Maple Leaf
400 g, $37.50/1kg $3.75/100g

$14.00 Member Price
, formerly: $15.99$15.00 Non-Members
SAVE $0.99
Maple Leaf
375 g, $40.00/1kg $4.00/100g

$5.00 Member Price
, formerly: $6.29$6.00 Non-Members
SAVE $0.29
Chris Brothers
250 g, $2.40/100g
$20.00 Member Price
, formerly: $35.00 Non-Members
President's Choice
1 ea, $35.00/1ea

$5.50 Member Price
, formerly: $7.00$6.00 Non-Members
SAVE $1.00
Something Special
300 g, $2.00/100g

$3.25 Member Price
, formerly: $4.00$3.75 Non-Members
SAVE $0.25
ACE
380 g, $0.99/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $22.00 Non-Members
President's Choice
1 ea, $22.00/1ea

$13.00 Member Price
, formerly: $16.99$15.00 Non-Members
SAVE $1.99
President's Choice
500 g, $3.00/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $22.00 Non-Members
President's Choice
1 ea, $22.00/1ea

$13.00 Member Price
, formerly: $16.99$15.00 Non-Members
SAVE $1.99
President's Choice
500 g, $3.00/100g
$3.00 Member Price
, formerly: $3.50 Non-Members
No Name
30 ea, $0.12/1ea

$13.00 Member Price
, formerly: $16.99$15.00 Non-Members
SAVE $1.99
President's Choice
500 g, $3.00/100g

$13.99 Member Price
, formerly: $26.99$19.99 Non-Members
SAVE $7.00
Cashmere
20 ea, $1.00/1ea

$13.99 Member Price
, formerly: $23.99$19.99 Non-Members
SAVE $4.00
SpongeTowels
6 ea, $3.33/1ea
$20.00 Member Price
, formerly: $22.50 Non-Members
President's Choice
1 ea, $22.50/1ea

$2.50 Member Price
, formerly: $2.79 Non-Members
Baby Gourmet
113 ml, $2.47/100ml
$12.50 Member Price
, formerly: $17.49 Non-Members
Barebells
4x220.0 g, $1.99/100g

$13.00 Member Price
, formerly: $16.99$15.00 Non-Members
SAVE $1.99
President's Choice
500 g, $3.00/100g

$12.00 Member Price
Limit 99, after limit $12.99
, formerly: $12.99 Non-Members
President's Choice
130 g, $9.92/100g

$12.00 Member Price
Limit 99, after limit $12.50
, formerly: $12.99$12.50 Non-Members
President's Choice
130 g, $9.62/100g
$25.00 Member Price
, formerly: $29.88 Non-Members
Limit 4, after limit $34.88
Kiddicare
124 ea, $0.28/1ea
Low Stock
$12.00 Member Price
, formerly: $14.99$13.99 Non-Members
SAVE $1.00
Systane
10 ml, $139.90/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.99$14.00 Non-Members
SAVE $1.99
Native
532 ml, $2.63/100ml
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Irish Spring
12x104.0 g, $0.80/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $15.99$14.00 Non-Members
SAVE $1.99
Native
532 ml, $2.63/100ml
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Irish Spring
12x105.0 g, $0.79/100g

$13.99 Member Price
, formerly: $20.99$19.99 Non-Members
SAVE $1.00
Scotties
12 ea, $1.67/1ea
$12.00 Member Price
, formerly: $14.49$13.99 Non-Members
SAVE $0.50
Systane
32 ea, $0.44/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
Irish Spring
887 ml, $1.13/100ml
$12.00 Member Price
, formerly: $14.99$13.99 Non-Members
SAVE $1.00
Systane
10 ml, $139.90/100ml

$13.99 Member Price
, formerly: $30.99$19.99 Non-Members
SAVE $11.00
Cashmere
20 ea, $1.00/1ea

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Sunrise
375 g, $1.60/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $8.49$6.00 Non-Members
SAVE $2.49
Larsen
375 g, $1.60/100g

sale: $3.00, formerly: $3.33
SAVE $0.33
Schneiders
120 g, $2.50/100g

$7.00 Member Price
, formerly: $11.49$9.00 Non-Members
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
12x355.0 ml, $0.21/100ml