Incontinence
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $18.99, formerly: $19.99
SAVE $1.00
Tena
Women Overnight Incontinence Underwear Large, 11 Count
11 ea, $1.73/1ea
PC Optimum Offer
sale: $18.99, formerly: $19.99
SAVE $1.00
Tena
Ultimate Incontinence Underwear, Large, 13 Count
13 ea, $1.46/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $18.99, formerly: $19.99
SAVE $1.00
Tena
Women Overnight Incontinence Underwear Medium, 12 Count
12 ea, $1.58/1ea
PC Optimum Offer
sale: $18.99, formerly: $19.99
SAVE $1.00
Tena
Ultimate Incontinence Underwear, XLarge, 11 Count
11 ea, $1.73/1ea
PC Optimum Offer
sale: $18.99, formerly: $19.99
SAVE $1.00
Tena
Ultimate Incontinence Underwear, Medium, 14 Count
14 ea, $1.36/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $18.99, formerly: $19.99
SAVE $1.00
Tena
Women Overnight Incontinence Underwear XLarge, 10 Count
10 ea, $1.90/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $18.99, formerly: $19.99
SAVE $1.00
Tena
MEN Protective Overnight Incontinence Guards, 48 Count
48 ea, $0.40/1ea
PC Optimum Offer
$21.00
Always
Incontinence Pads, Moderate Absorbency, Long, 54 CT
54 ea, $0.39/1ea
2,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $21.00, formerly: $23.00
SAVE $2.00
Always
Adult Diapers for Women Size S/M, 17 CT
17 ea, $1.24/1ea
2,000 PC Optimum Points
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: about $16.47, formerly: $18.97
SAVE $2.50
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Boneless Skinless Chicken Breasts, Club Pack
$18.74/1kg $8.50/1lb

sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaFraser Farms
Gravy Meatballs
425 g, $0.59/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hotdog Buns 12pk
12x52.0 g, $0.64/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g
Low Stock

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCheetos
Crunchy Nacho Flavour Cheese Flavoured Snacks
285 g, $1.93/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































