Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $16.98, formerly:
Limit 8, after limit $18.99
Dan D Pak
Cashews, Unsalted
908 g, $2.09/100g
Low Stock
sale: $3.98, formerly: $4.99
SAVE $1.01
Glico
Pocky Strawberry Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
144 g, $2.76/100g
Out of Stock
sale: $3.98, formerly: $4.99
SAVE $1.01
Glico
Pocky Chocolate Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
156 g, $2.55/100g
sale: $1.28, formerly: $1.49
SAVE $0.21
Eco fees apply
Mr Brown
Iced Coffee, Cappuccino
240 ml, $0.53/100ml
sale: $2.28, formerly:
Limit 8, after limit $2.79
Garden
Cream Wafers, Strawberry Flavour
200 g, $1.40/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
Spicy Garlic Flavoured Tortilla Chips
210 g, $2.61/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $2.88, formerly:
Limit 8, after limit $3.29
ChaCheer
Sunflower Seeds, Spiced
260 g, $1.27/100g
Out of Stock
sale: $1.88, formerly:
Limit 8, after limit $1.99
Lotte
Koala'S March Cookies Strawberry
41 g, $4.85/100g
sale: $2.48, formerly:
Limit 8, after limit $2.99
Kosa
Sunflower Seeds Original Flavor
260 g, $1.15/100g

sale: $8.98, formerly: $10.99
SAVE $2.01
Ribena
Concentrated Blackcurrant Beverage Original
850 ml, $1.06/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in Canada7Up
Zero Soda
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































