Hobbies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.05, formerly: $13.00
SAVE $1.95
LEGO
Creator 3 in 1 Cute Hamster with a Flower 31376
1 ea, $11.05/1ea
Low Stock
sale: $22.50, formerly: $30.00
SAVE $7.50
Mattel Games
Toy Story 5 Playscale 7 Inch Ragdoll Edition Figures, Movie Accurate Soft Dolls
1 ea, $22.50/1ea
Low Stock
sale: $11.05, formerly: $13.00
SAVE $1.95
LEGO
Creator 3 in 1 Turtle with a Water Lily Flower 31377
1 ea, $11.05/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.73/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.49$6.00 Non-Members
SAVE $1.49
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: about $14.10, formerly: $16.43
SAVE $2.33
Prepared in CanadaCountry Ribbon
Chicken Breasts, Club Pack
$13.23/1kg $6.00/1lb

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































