Bathroom Cleaners
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Lysol
All Purpose Cleaner Trigger - Brand New Day™ Mango & Hibiscus
950 ml, $0.74/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Lysol
All Purpose Cleaner Trigger - Brand New Day™ Lavender & Cotton Blossom
950 ml, $0.74/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Lysol
Bathroom Cleaner Spray - Bathroom Bleach, Mold and Mildew Killer
950 ml, $0.68/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Lysol
Disinfectant All-Purpose Cleaner Apple Blossoms
950 ml, $0.74/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Lysol
Multi-Purpose Cleaner - Trigger With Bleach
950 ml, $0.74/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Lysol
Power Shower Foam Cleaner, 5 in 1 for a deep clean
538 g, $1.21/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml
sale: $9.00, formerly: $11.49
SAVE $2.49
Eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































