Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Mango Juice Drink
4x200.0 ml, $0.25/100ml
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Dragon Fruit Juice Drink
1 l, $0.20/100ml
sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Eco fees apply
Rubicon
Mango Dragon Fruit 100% Juice Blend
1 l, $0.25/100ml
sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Eco fees apply
Rubicon
Mango Passion Fruit 100% Juice Blend
1 l, $0.25/100ml
sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Eco fees apply
Rubicon
Passion Fruit Juice
1 l, $0.25/100ml

sale: $3.99, formerly: $6.99
SAVE $3.00
Brar's
Malai Paneer 20% M.F.
375 g, $1.06/100g
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Guava Exotic Juice Drink
1 l, $0.20/100ml
sale: $2.00, formerly: $2.99
SAVE $0.99
Eco fees apply
Rubicon
Pomegranate Juice Drink
1 l, $0.20/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Lychee Exotic Juice Drink
1 l, $0.20/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Pineapple Coconut Juice Drink
1 l, $0.20/100ml
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tea India
Tea, Masala Chai Black with Real Spices
182 g, $3.57/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Tunnock's
Caramel Milk Chocolate Coated Wafer Biscuit
120 g, $2.24/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in Canada7Up
Zero Soda
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































