Pantry & Spices
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $16.99, formerly: $20.99
SAVE $4.00
Sponsored
Tilda
Grand Extra Long Basmati Rice
4.54 kg, $0.37/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $1.00, formerly: $1.49
SAVE $0.49
Suraj
Red Chili Peppers, Lal Mirch
100 g, $1.00/100g
Out of Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
The Spice Tailor
Delicate Korma Curry Mild
285 ml, $2.03/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































