Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.69
Eco fees apply
Barbican
Malt Drink, Apple
330 ml, $0.51/100ml
Out of Stock
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.69
Eco fees apply
Barbican
Malt Drink, Pomegranate
330 ml, $0.51/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Thin Sliced White Sandwich Bread
600 g, $0.67/100g
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
Ritz Snackwich Crackers, Cheese Flavour
304 g, $1.23/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in Canada7Up
Zero Soda
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Prepared in CanadaLay's
Lightly Salted Potato Chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaFraser Farms
Gravy Meatballs
425 g, $0.59/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g









































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































