
ZWILLING
Discover the ideal kitchen knife set for beginners & pros alike.
Collect 20 stamps and get 60-85% off one item from the ZWILLING knife collection.

Collect 20 stamps and get 60- 85% off 1 item from the ZWILLING knife collection.
Explore product highlights from the ZWILLING knife collection.

Discover the ideal kitchen knife set for beginners & pros alike.

Made from stainless steel that defends against rust.

Provides superior weight distribution and overall balance.

Cooling alters the steel's structure to improve performance.

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Unico
540 ml, $0.46/100ml
sale: $5.00, formerly: $6.29
SAVE $1.29
President's Choice
300 g, $1.67/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
200 g, $0.90/100g
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Doritos
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $22.00, formerly: $24.99
SAVE $2.99
President's Choice
875 g, $2.51/100g

sale: $4.49, formerly: $5.00
SAVE $0.51
Smartfood
200 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
400 g, $1.63/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Farmer's Market
270 g, $1.67/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Silk
1.89 l, $0.28/100ml
Low Stock

$14.00 Member Price
, formerly: $15.99$15.00 Non-Members
SAVE $0.99
Maple Leaf
400 g, $37.50/1kg $3.75/100g

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
CAVENDISH FARMS
800 g, $0.31/100g