Aisle
Brand
Farmer's Market
No Name
PC Organics
President's Choice
The Little Potato Company
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Dairy Free
Gluten Free
Organic
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$3.29
227 g, $1.45/100g
Out of Stock
$5.00
350 g, $5.00/1ea
$6.00
454 g, $1.32/100g
$7.00
454 g, $1.54/100g
about $3.61
$3.28/1kg $1.49/1lb
1 ea, $5.00/1ea
sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
454 g, $0.55/100g
Low Stock
$4.50
227 g, $1.98/100g
$8.00
680 g, $1.18/100g
1 ea, $7.00/1ea
$8.50
240 g, $3.54/100g
227 g, $2.64/100g
$6.50
150 g, $4.33/100g
$3.00
227 g, $1.32/100g
2.27 kg, $0.26/100g
170 g, $5.00/100g
170 g, $4.12/100g
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
1 ea, $6.00/1ea
$3.50
1 ea, $3.50/1ea
$6.99
2 l, $0.35/100ml
7x1.0 ea, $0.71/1ea
1 ea, $0.50/100g