No items are available.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $1.75, formerly: $2.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.19/100ml
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Christie
Ritz Snackwich Crackers, Cheese Flavour
304 g, $1.23/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hotdog Buns 12pk
12x52.0 g, $0.64/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaFraser Farms
Gravy Meatballs
425 g, $0.59/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.98, formerly: $9.49
SAVE $4.51
Prepared in CanadaDairy Isle
Butter & Margarine, Barrel Churned Unsalted Baking Butter
454 g, $1.10/100g

---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































